• Flagler County Supervisor of Elections
  • Flagler County Supervisor of Elections
  • Flagler County Supervisor of Elections
  • Flagler County Supervisor of Elections
  • Flagler County Supervisor of Elections
  • Flagler County Supervisor of Elections
  • Flagler County Supervisor of Elections
  • Flagler County Supervisor of Elections
  • Flagler County Supervisor of Elections
Active Registered Voters
  • as of 12/18/14
  • Republicans:158,892
  • Democrats:126,542
  • NPAs83,089
  • Minor:14,432
  • Total:382,955

Candidates for the 2014 General Election

The 2014 Primary Election was held on August 26th.

The 2014 General Election was held on November 4th.

Web sites listed below are not associated with the Brevard County Supervisor of Elections Office. The Elections Office is not responsible for the content of these sites. Any officially announced or qualified candidate for elective office in Brevard County may submit a campaign web site for listing here by e-mailing us at webmaster@votebrevard.com.

Unless specified, all contests are Vote for One.

Federal Statewide
United States Representative, District 8 Governor
Attorney General
Chief Financial Officer
Commissioner of Agriculture
Legislative County
State Senator
State Representatives

County Commission, District 2
County Commission, District 4
Canaveral Port Authority, District 1
Canaveral Port Authority, District 3
Canaveral Port Authority, District 5
School Board, District 1
School Board, District 2
School Board, District 5
Soil and Water Conservation District

Judicial Municipal
Circuit Court Judges
County Court Judge, Group 3
County Court Judge, Group 8
Cape Canaveral
Cocoa
Cocoa Beach
Grant-Valkaria
Indialantic
Indian Harbour Beach
Malabar
Melbourne
Melbourne Beach
Melbourne Village
Palm Bay
Palm Shores
Rockledge
Satellite Beach
Titusville
West Melbourne
Special Districts  
Barefoot Bay Trustee
Baytree Supervisor
Heritage Isle Supervisor
Holiday Park Trustee
Montecito Community Development
North Merritt Island Representative
Viera East Supervisor
 

County Commission, District 2

Incumbent | Elected from Commission District 2

Candidate Status
Jim Barfield (REP)
Candidate Report
435 Sims Way, Merritt Island, FL 32952
(321) 543-6200
jim@barfield2014.com
www.barfield2014.com
Announced 4/8/2013
Qualified 6/16/2014
Advanced to General Election
Michael Hartman (REP)
Candidate Report
1370 Taurus Ct, Merritt Island, FL 32953
(321) 453-9587
mm1370@aol.com
www.electmichaelhartman.com
Announced 5/9/2013
Met Petition Requirement
Qualified 6/16/2014
Defeated in Primary
JJ McCurry (LPF)
Candidate Report
1562 University Ln. Apt. 712, Cocoa, FL 32922
Announced 6/19/2014
Qualified 6/20/2014
Chuck Sheridan (REP)
Candidate Report
321-252-7863
votechucksheridan@outlook.com
Qualified 6/20/2014
Defeated in Primary
Jack Smink (NPA)
Candidate Report
1053 George Avenue, Rockledge, FL 32955
(321) 604-0531
jacksmink@aol.com
www.thinksmink.org
Announced 7/13/2012
Met Petition Requirement
Qualified 6/16/2014
Ron Taylor (REP)
Candidate Report
3708 N. Courtenay Parkway Suite 103, Merritt Island, FL 32953
(321) 452-2821
voterontaylor@gmail.com
www.voterontaylor.com
Announced 6/11/2013
Met Petition Requirement
Qualified 6/16/2014
Defeated in Primary

County Commission, District 4

Incumbent | Elected from Commission District 4

Candidate Status
David Armstrong (REP)
Candidate Report
5615 Willoughby Dr., Melbourne, FL 32934
(321) 508-7944
dave@armstrongforbrevard.com
www.armstrongforbrevard.com
Announced 12/27/2012
Met Petition Requirement
Qualified 6/18/2014
Defeated in Primary
Richard J. Charbonneau (REP)
Candidate Report
420 Port Royal Blvd., Satellite Beach, FL 32937
(321) 777-9311
Richard.Charbonneau@yahoo.com
www.whoischarbonneau.com/
Announced 7/11/2013
Met Petition Requirement
Qualified 6/19/2014
Defeated in Primary
Greg Jones (REP)
Candidate Report
P.O. Box 1269, Melbourne, FL 32902
(321) 480-1234
greg@electgregjones.com
www.electgregjones.com
Announced 1/24/2013
Met Petition Requirement
Qualified 6/20/2014
Defeated in Primary
Bill Klein (REP)
Candidate Report
1371 Cape Sable Dr., Melbourne, FL 32940
(321) 242-1991
bill.klein@votebillklein.com
www.votebillklein.com
Announced 12/12/2012
Met Petition Requirement
Qualified 6/16/2014
Defeated in Primary
Rick Lacey (REP)
Candidate Report
2822 Sonoma Way, Viera, Fl 32955
(321) 446-0768
VoteRickLacey@gmail.com
www.VoteLaceyforCommissioner.com
Announced 5/1/2014
Met Petition Requirement
Qualified 6/18/2014
Defeated in Primary
George Lebovitz (LPF)
Candidate Report
1649 PGA Blvd., Melbourne, FL 32935
(321) 591-6037
glebovitz@att.net
www.revgeorge2014.com
Announced 4/10/2014
Qualified 6/16/2014
Mike McCarty (DEM)
Candidate Report
1165 Clubhouse Drive, Viera, FL 32955
(321) 482-3605
mike@mccarty2014.com
www.mccarty2014.com
Announced 4/4/2014
Qualified 6/18/2014
Curt Smith (REP)
Candidate Report
4457 Coquina Ridge Dr., Melbourne, FL 32935
(321) 591-6557
Curt@CurtSmith2014.com
http://curtsmith2014.com/
Announced 1/4/2013
Met Petition Requirement
Qualified 6/17/2014
Advanced to General Election
Frank Zilaitis (REP)
Candidate Report
128 Anona Place, Indian Harbour Beach, FL 32937
(321) 480-7597
Frank@321Brevard2020.com
http://321Brevard2020.com
Announced 4/16/2014
Met Petition Requirement
Qualified 6/16/2014
Defeated in Primary

Canaveral Port Authority, District 1

Incumbent | Elected from Canaveral Port Authority District 1

Candidate Status
Jerry Allender (REP)
Candidate Report
719 Garden St., Titusville, FL 32796
(321) 269-1511
allenderforport@gmail.com
Announced 7/17/2013
Qualified 6/19/2014
(Elected Without Opposition)

Canaveral Port Authority, District 3

Incumbent | Elected from Canaveral Port Authority District 3

Candidate Status
Wayne Justice (REP)
Candidate Report
502 Cocoa Isles Blvd., Cocoa Beach, FL 32931
(757) 474-5777
wejustice@aol.com
Announced 7/8/2013
Qualified 6/16/2014
Advanced to General Election
Mark Anthony Rieman (Write-In)
Candidate Report
1548 Outrigger Cir., Rockledge, FL 32955
321-305-5004
mrieman@capitalsource.com
Qualified 6/20/2014
Frank E. Sullivan (REP)
Candidate Report
P.O. Box 10, Cocoa, FL 32923
(321) 632-0550
citrus@sullivangroves.com
Announced 7/16/2013
Qualified 6/16/2014
Defeated in Primary

Canaveral Port Authority, District 5

Incumbent | Elected from Canaveral Port Authority District 5

Candidate Status
Thomas Weinberg (REP)
Candidate Report
404 S. Banana River Blvd., Cocoa Beach, FL 32931
(321) 258-8002
tweinberg2@gmail.com
Announced 8/1/2013
Qualified 6/16/2014
(Elected Without Opposition)

School Board, District 1

Incumbent | Elected from School Board District 1

Candidate Status
Misty Belford
Candidate Report
1630 N. Singleton Ave., Titusville, FL 32796
(407) 474-4226
mbelford@cfl.rr.com
www.mistybelford.com
Announced 9/10/2013
Met Petition Requirement
Qualified 6/16/2014
Elected in Primary
Paul Chinaris
Candidate Report
5493 Jamaica Rd, Cocoa, FL 32927
(321) 506-0822
paulchinaris@gmail.com
Announced 7/26/2013
Met Petition Requirement
Qualified 6/16/2014
Defeated in Primary

School Board, District 2

Incumbent | Elected from School Board District 2

Candidate Status
John Craig
Candidate Report
2090 Eastwood Dr., Merritt Island, FL 32952
(321) 453-6886
john@johncraig4brevardschools.com
Announced 10/17/2013
Met Petition Requirement
Qualified 6/17/2014
Advanced to General Election
Bob Mentillo
Candidate Report
7255 South Tropical Trl., Merritt Island, FL 32952
(321) 459-3908
mentillo@earthlink.net
Announced 11/7/2013
Qualified 6/17/2014
Defeated in Primary
Keith Yarbrough
Candidate Report
1089 Fairlawn Dr., Rockledge FL 32955
(321) 632-3120
akyarbrough@aol.com
Announced 11/13/2013
Qualified 6/18/2014
Advanced to General Election

School Board, District 5

Incumbent | Elected from School Board District 5

Candidate Status
Denise Coyle
Candidate Report
1898 Delaware St. NW, Palm Bay, FL 32907
(321) 951-7340
Denisecoyle@live.com
Announced 10/9/2013
Qualified 6/20/2014
Advanced to General Election
Dale D. Davis
Candidate Report
1612 Mitchell Street #2, Melbourne, FL 32901
(321) 506-4566
dale3ddavis@yahoo.com
http://www.daledavisionbps.com
Announced 4/14/2014
Qualified 6/17/2014
Defeated in Primary
Dean Paterakis
Candidate Report
1139 Tarkio St. SE, Palm Bay, FL 32909
(321) 220-8228
dean.paterakis@yahoo.com
http://www.deanforschools.com
Announced 2/12/2013
Qualified 6/20/2014
Defeated in Primary
Andy Ziegler
Candidate Report
4045 Powell Rd., West Melbourne, FL 32904
(321) 574-0310
andy@andyziegler.com
Announced 9/10/2013
Qualified 6/19/2014
Advanced to General Election

Soil and Water Conservation District, Seat 2

Incumbent | Elected Countywide

Candidate Status
Allen Cowart
Qualified 6/19/2014
(Elected Without Opposition)

Soil and Water Conservation District, Seat 4

Incumbent | Elected Countywide

Candidate Status
Sybrina Anderson
534 Bernardo Ave. NE, Palm Bay, FL 32907
(321) 676-6217
SybrinaAnderson@yahoo.com
Qualified 6/18/2014
(Elected Without Opposition)

County Court Judge, Group 3

Incumbent | Elected Countywide

Candidate Status
Michelle Vitt Baker
Candidate Report
P.O. Box 712, Titusville, FL 32781
(321) 747-8841
michellevittbakerforjudge@gmail.com
Qualified 4/30/2014
Elected in Primary
Minerva A. Simpson
Candidate Report
1770 Fowler Dr., Merritt Island, FL 32952
(321) 271-4399
msimpsonforjudge@gmail.com
Met Petition Requirement
Qualified 4/29/2014
Defeated in Primary

County Court Judge, Group 8

Incumbent | Elected Countywide

 
Candidate Status
Benjamin B. Garagozlo
Candidate Report
(321) 698-5702
reelectjudgebenjaminbgaragozlo@gmail.com
www.reelectjudgegaragozlo.com
Announced 4/11/2014
Qualified 4/28/2014
Elected in Primary
Oscar A. Hotusing
Candidate Report
5766 Alligator Run, Patrick AFB, FL 32925
(321) 544-0437
oscarhotusing@yahoo.com 
Announced 5/2/2014
Qualified 5/2/2014
Defeated in Primary

Cape Canaveral City Council (2 Seats Available)

Incumbent | Elected from City of Cape Canaveral

Candidate Status
R.E. "Bob" Hoog Qualified 8/22/2014
Betty Walsh Qualified 8/22/2014
Don Willis Qualified 8/22/2014

Cocoa City Council, District 1

Incumbent | Elected from City of Cocoa District 1

Candidate Status
Michael C. Blake (Elected Without Opposition)

Cocoa City Council, District 4

Incumbent | Elected from City of Cocoa District 4

Candidate Status
Tyler Furbish
PO Box 1091, Cocoa, FL 32923
(321) 604-1879
tfurbish@cocoafl.org
Announced 3/5/2014
(Elected Without Opposition)

Cocoa Beach Commissioner, Seat 4

Incumbent | Elected from City of Cocoa Beach

Candidate Status
Dlorah "Dee Dee" Sheffield
37 Harbor Circle, Cocoa Beach, FL 32931
(321) 799-5419
dd4cb@live.com
http://www.dd4cb.com
Announced 1/27/2014
Qualified 8/18/2014
Skip Williams
58 Westview Lane, Cocoa Beach, FL 32931
(321) 783-1850
skipwilliamscocoabeach@gmail.com
Announced 1/2/2014
Qualified 8/18/2014

Cocoa Beach Commissioner, Seat 5

Incumbent | Elected from City of Cocoa Beach

Candidate Status
Adrianne Dillon Announced 3/17/2014
Ann Herzog
24 Yacht Haven Drive, Cocoa Beach, FL 32931
(321) 613-2716
herzog@entechcreative.com
Announced 8/22/2014
Qualified 8/22/2014
Michael Miller
45 Country Club Road, Cocoa Beach, FL 32931
(678) 467-9909
mmiller3243@gmail.com 
Announced 4/22/2014
Qualified 8/22/2014
Mary Nail
105 St. Croix Avenue, Cocoa Beach, FL 32931
(321) 784-2152
votenail@cfl.rr.com
Announced 8/22/2014
Qualified 8/22/2014

Grant-Valkaria Mayor

Incumbent | Elected from Town of Grant-Valkaria

Candidate Status
Del Yonts
(Elected Without Opposition)

Grant-Valkaria Town Council (3 Seats Available)

Incumbent | Elected from Town of Grant-Valkaria

Candidate Status
Wally Bowles
Qualified 8/21/2014
Withdrawn 9/18/2014
Pat Bryan
Qualified 8/21/2014
(Elected Without Opposition)
Dan Faden
Qualified 8/21/2014
(Elected Without Opposition)
Tom Sammon
Qualified 8/21/2014
(Elected Without Opposition)

Indialantic Mayor

Incumbent | Elected from Town of Indialantic

Candidate Status
David Berkman
(Elected Without Opposition)

Indialantic Council, Seat 2

Incumbent | Elected from Town of Indialantic

Candidate Status
Jill Hoffman
(Elected Without Opposition)

Indialantic Council, Seat 4

Incumbent | Elected from Town of Indialantic

Candidate Status
Stu Glass
(Elected Without Opposition)

Indian Harbour Beach Council Member, Seat 1

Incumbent | Elected from City of Indian Harbour Beach

Candidate Status
Gene Newberry
(Elected Without Opposition)

Indian Harbour Beach Council Member, Seat 2

Incumbent | Elected from City of Indian Harbour Beach

Candidate Status
James Nolan, Sr.
(Elected Without Opposition)

Malabar Council, District 1

Incumbent | Elected from Town of Malabar

Candidate Status
Bromley "Grant" Ball
(Elected Without Opposition)

Malabar Council, District 2

Incumbent | Elected from Town of Malabar

Candidate Status
Brian Vail
(Elected Without Opposition)

Malabar Council, District 3

Incumbent | Elected from Town of Malabar

Candidate Status
Donald E. Krieger
(Elected Without Opposition)

Melbourne City Council, District 2

Incumbent | Elected from City of Melbourne

Candidate Status
Betty Moore Qualified 8/21/2014
Robert Wicker Qualified 8/21/2014

Melbourne City Council, District 3

Incumbent | Elected from City of Melbourne

Candidate Status
Hazel Buggs
www.HazelBuggs.com
Qualified 8/21/2014
Yvonne Minus Qualified 8/21/2014
Dan Porsi Qualified 8/21/2014

Melbourne City Council, District 4

Incumbent | Elected from City of Melbourne

Candidate Status
Debbie Thomas
www.electdebbiethomas.com
Qualified 8/21/2014
Terry L. Wooldridge, Jr.
www.Wooly2014.com
Qualified 8/21/2014

Melbourne City Council, District 6

Incumbent | Elected from City of Melbourne

Candidate Status
Teresa Lopez Qualified 8/21/2014
James P. Teele Qualified 8/21/2014

Melbourne Beach Mayor

Incumbent | Elected from Town of Melbourne Beach

Candidate Status
Jim Simmons (Elected Without Opposition)

Melbourne Village Commission (4 Seats Available)

Incumbent | Elected from Town of Melbourne Village

Candidate   Status
Rand Carroll Mayor/Seat 4 (Elected Without Opposition)
Stephen J. Gaul Seat 6
(Elected Without Opposition)
L. Scott McCoy Seat 2 (Elected Without Opposition)
David Sinton Seat 5 (Elected Without Opposition)

Palm Shores Council, Seat 2

Incumbent | Elected from Town of Palm Shores

Candidate Status
Sheila Donahue (Elected Without Opposition)

Palm Shores Council, Seat 4

Incumbent | Elected from Town of Palm Shores

Candidate Status
Sharon Secord (Elected Without Opposition)

Palm Bay City Council, Seat 4

Incumbent | Elected from City of Palm Bay

Candidate Status
Tres Holton
1729 La Maderia Drive SW, Palm Bay, FL 32908
321-960-2378
holton@holton.org
www.holton.org
Qualified 8/18/2014
Bill Rettinger
1277 Harlingen Road, SW, Palm Bay, FL 32908
(321) 914-2502
electbill4pbseat4@gmail.com
Announced 5/10/2013
Qualified 8/18/2014

Palm Bay City Council, Seat 5

Incumbent | Elected from City of Palm Bay

Candidate Status
Jeff Bailey
P.O. Box 101264, Palm Bay, FL 32910
jeffbaileyseat5@gmail.com
Announced 7/25/2014
Qualified 8/21/2014
Ken Greene
1701 Ardmore Street, NE, Palm Bay, FL 32907
(321) 725-2217
artsymum56@aol.com
Announced 1/27/2014
Qualified 8/20/2014

Rockledge Mayor

Incumbent | Elected from City of Rockledge

Candidate Status
Thomas J. Price (Elected Without Opposition)

Rockledge City Council, Seat 3

Incumbent | Elected from City of Rockledge

Candidate Status
T. Pat O'Neill (Elected Without Opposition)

Rockledge City Council, Seat 4

Incumbent | Elected from City of Rockledge

Candidate Status
Frank T. Forester (Elected Without Opposition)

Satellite Beach City Council (2 Seats Available)

Incumbent | Elected from City of Satellite Beach

Candidate Status
Dominick P. Montanaro (Elected Without Opposition)
Steven L. Osmer (Elected Without Opposition)

Titusville City Council, Seat 1

Incumbent | Elected from City of Titusville

Candidate Status
Matthew Barringer Qualified 6/18/2014
Kathleen Burson Qualified 6/10/2014

Titusville City Council, Seat 3

Incumbent | Elected from City of Titusville

Candidate Status
Walt Johnson Qualified 6/10/2014
(Elected Without Opposition)

Titusville City Council, Seat 5

Incumbent | Elected from City of Titusville

Candidate Status
Stan Johnston Qualified 6/17/2014
Rita Pritchett Qualified 6/13/2014

West Melbourne City Council (3 Seats Available)

Incumbent | Elected from City of West Melbourne

Candidate Status
Bill Mettrick
2533 Ventura Circle, West Melbourne, FL 32904
(321) 728-5609
wjmettrick@bellsouth.net
Announced 4/2/2014
Qualified 8/18/14
(Elected Without Opposition)
John “Coach” Tice
78 Stephenson Drive, West Melbourne, FL 32904
321-723-0720
coachtice@aol.com
Announced 8/4/2014
Qualified 8/20/14
(Elected Without Opposition)
Andrea B. Young
728 Wyeth Street, West Melbourne, FL 32904
321-726-8197
ayoung910@cfl.rr.com
Announced 8/4/2014
Qualified 8/18/14
(Elected Without Opposition)

Barefoot Bay Trustee (3 Seats Available)

Incumbent | Elected from Barefoot Bay Recreation District


Candidate Status
Richard Bleau
918 Sequoia Street, Barefoot Bay, FL 32976
772-664-0283
Richbleau77@yahoo.com
Qualified 6/20/2014
Frank Cavaliere
Candidate Report
Qualified 6/19/2014
Steven Diana
Candidate Report
739 Hyacinth Circle, Barefoot Bay, FL 32976
(321) 369-8066
stevediana@snet.net
Announced 6/6/2014
Qualified 6/16/2014
Joseph B. Klosky
Candidate Report
960 Barefoot Blvd., Barefoot Bay, FL 32976
(570) 280-6371
jklosky@bbrd.org
Qualified 6/16/2014
Brian Lavier
Candidate Report
 Qualified 6/19/2014

Baytree Supervisor, Group 3

Incumbent | Elected from Baytree Community Development District

Candidate Status
Ed Rizzotti
415 Baytree Drive, Melbourne, FL 32940
(321) 258-8040
edrizzotti@gmail.com
Qualified 6/16/2014
(Elected Without Opposition)

Baytree Supervisor, Group 4

Incumbent | Elected from Baytree Community Development District

Candidate Status
Maria G. Hernandez
Candidate Report
317 Sandhurst Drive, Melbourne, FL 32940
(321) 751-0014
Announced 5/19/2014
Met Petition Requirement
Qualified 6/16/2014
Jen Tecson
Candidate Report
435 Baytree Dr., Melbourne, FL 32940
321-258-7027
jentecson@gmail.com
Qualified 6/20/2014

Baytree Supervisor, Group 5

Incumbent | Elected from Baytree Community Development District

Candidate Status
Carolyn Witcher
Candidate Report
7777 N. Wickham Rd., #12-PMB420
321-253-6091
cewitcher@pciol.net
Qualified 6/20/2014
(Elected Without Opposition)

Heritage Isle Supervisor, Group 1

Incumbent | Elected from Heritage Isle Community Development District

Candidate Status
Jay Williams
6635 Pacheco Lane, Viera, FL 32940
(321) 610-8541
Qualified 6/16/2014
(Elected Without Opposition)

Heritage Isle Supervisor, Group 2

Incumbent | Elected from Heritage Isle Community Development District

Candidate Status
Roger Teurfs
7021 Abbeyville Road, Viera 32940
(321) 507-4026
Qualified 6/16/2014
(Elected Without Opposition)

Holiday Park Trustee, Group 2

Incumbent | Elected from Holiday Park Community Development District

Candidate Status
Harald T. Albinus
427 Holiday Park Blvd. NE, Palm Bay, FL 32907
(321) 722-1201
Qualified 6/16/2014
(Elected Without Opposition)

Holiday Park Trustee, Group 6

Incumbent | Elected from Holiday Park Community Development District

Candidate Status
Allison Kelly
1054 Sunflower Ln., Palm Bay, FL 32907
(321) 220-9141
Qualified 6/16/2014
(Elected Without Opposition)

Holiday Park Trustee, Group 8

Incumbent | Elected from Holiday Park Community Development District

Candidate Status
Philias R. Matton

Qualified 6/19/2014
(Elected Without Opposition)

Montecito Community Development District, Seat 5

Incumbent | Elected from Montecito Community Development District

Candidate Status
Richard Wellman
710 Ventura Dr., Satellite Beach, FL 32937
(321) 610-1924
Wellman.rich@gmail.com
Qualified 6/16/2014
(Elected Without Opposition)

North Merritt Island Dependent Special District Representative (4 Seats Available)

Incumbent | Elected from North Merritt Island Dependent Special District

Candidate Status
Theodore William Balke
690 E. Crisafulli Rd., Merritt Island, FL 32953
(321) 735-8010
twbalke@hotmail.com
Qualified 6/18/2014
(Elected Without Opposition)
Mary E. Hillberg
3780 Sierra Drive, Merritt Island, FL 32953
(321) 453-0220
Qualified 6/18/2014
(Elected Without Opposition)
Jack Ratterman
568 East Hall Rd. Merritt Island, FL 32953
(321) 492-9989
fladerat@bellsouth.net
Qualified 6/16/2014
(Elected Without Opposition)
Catherine Testa
615 E. Crisafulli Rd., Merritt Island 32953
Qualified 6/17/2014
(Elected Without Opposition)

Viera East Supervisor, Group 1

Incumbent | Elected from Viera East Community Development District

Candidate Status
David Bedwell
Candidate Report
1774 Timacuan Dr., Viera, FL 32940
(321) 757-0774
bedwelldb@att.net
Qualified 6/16/2014
Larry Mangum
Candidate Report
4101 Aberdeen Circle, Viera, FL 32955
(321) 631-1965
mangum2@cfl.rr.com
https://www.facebook.com/mangum.larry
Announced 5/13/2014
Met Petition Requirement
Qualified 6/16/2014

Viera East Supervisor, Group 2

Incumbent | Elected from Viera East Community Development District

Candidate Status
Paul McCarthy
4481 Aberdeen Circle, Rockledge, FL 32955
(321) 635-9885
Qualified 6/16/2014
(Elected Without Opposition)

Home